Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Sprzęgło OCTAVIA I 1.9 TDI AHF 5 Bieg. Ślizga

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Sprzęgło OCTAVIA I 1.9 TDI AHF 5 Bieg. Ślizga

    przy "hultajowym" 1,6MPI z LPG ja osobiście bym brał 0W40, co do marki to wg. uznania (wcale nie trzeba przepłacać) ważne, by systematycznie zmieniać olej - przy LPG w granicach +- 12 max 15 tys km.

  • #2
    [O1] Sprzęgło OCTAVIA I 1.9 TDI AHF 5 Bieg. Ślizga

    Witam
    Dziś zaczeło mi ślizgac sprzęgło Octavi i gdzieś czytałem że najlepiej jest założyć sprzęgło 1 masowe coś możecie polecić czy zakładać jednomasowe czy tylko wymienić tarcze i docisk u mnie i zostawić na dwu masie ?

    Octavia lekko podkręcona na 125 koni

    Komentarz


    • #3
      Marcinrxpx, A poszukać się nie chce :wink:
      Jest tyle tematów o jednomasie :roll:
      Forum - Octavia Club Polska
      Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
      jak pomogłem to daj punkcik
      sprzęgło od G 60

      Komentarz


      • #4
        Może pokusić się o nowy sztywny zestaw. Valeo w tej chwili 1025 pln.
        www.k-mot.pl
        Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
        Autoholowanie.
        Robert Kulma

        Komentarz


        • #5
          Marcinrxpx, robekcool, dobrze mówi,po co szukać,jak można zakupić gotowy produkt,ja jak szukałem koła to trochę czasu mi to zajęło,do tego musisz pamiętać o śrubach,a tak kupujesz cały komplet i z głowy.
          Albo piszesz lub dzwonisz do robekcool, dogadujesz się i jedziesz na wymianę
          Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
          jak pomogłem to daj punkcik
          sprzęgło od G 60

          Komentarz


          • #6
            Dziś zadzwonił mi kolega że przeparkowywał auto i że sprzęgło działa normalnie. jade sam sprawdzic. kazałem mu zrobic kilka kilometrow i mowi ze wszystko jest ok. tak na wszelki wypadek zamowiłem już jednomase 037105273C a sprzęgło Sachs jest dostepne od reki.

            Komentarz


            • #7
              U mnie problem ze sprzęgłem jest już ponad 2 lata i 50 tys km i od czasu do czasu pojawi się lekki uślizg. sprzęgło leży przygotowane do montażu ale dalej jeździ więc go nie zmieniam.
              Szczególnie objawia się to jak czesto mieszam biegami np wyprzedzanie i wtedy uslizg jest widoczny na obrotomierzu od 1900 obr/min.

              Komentarz


              • #8
                Witam
                Sprzęgło wytrzymało jeszcze jeden dzien i padło na amen najgorsze to że 300 km od wawy koło Rzeszowa. Całe szczęście że sprzęgło już w bagażniku

                Komentarz


                • #9
                  Mówią ,że przed śmiercią stan się poprawia :wink:
                  Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                  jak pomogłem to daj punkcik
                  sprzęgło od G 60

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja właśnie jestem po wymianie sprzęgła na jednomase i działa jak narazie spoko nie telepie i ogólnie jest ok.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X